Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2020. Február 13. 16:28, csütörtök | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Kapospulán került elő a lopott kerékpár

 Kapospulán került elő a lopott kerékpár

A dombóvári rendőrök a napokban visszaadták azt a kerékpárt a tulajdonosának, amelyet egy héttel korábban lopott el egy 22 éves férfi a város egyik házának zárt udvaráról.

Egy helyi nő tett feljelentést a Dombóvári Rendőrkapitányságon 2020. február 3-án, mert az éjszaka ismeretlen személy ellopta a zárt udvarukon álló kerékpárját. A nyomozók adatgyűjtést végeztek, melynek során a látókörükbe került egy 22 éves kapospulai férfi, akinek lakásánál meg is találták az ellopott kerékpárt. A rendőrök a személyt előállították, és gyanúsítottként hallgatták ki lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A férfi elismerte tettét, elmondta a rendőröknek, hogy meglátta a biciklit az udvaron, ezért átmászott a kerítésen, és ellopta a kétkerekűt.

A nyomozók az ellopott értéket a napokban visszaadták a tulajdonosának.

Címkék: lopás, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 29. 13:43, kedd | Helyi

Horváth János az Év Tolna vármegyei polgárőre

A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2025. évi Rendőrség Napja alkalmából szervezett ünnepi állománygyűlésén Horváth János, a Dombóvári Polgárőr Egyesület tagja vehette át az Év Tolna vármegyei polgárőre kitüntetést.

2025. Április 28. 08:23, hétfő | Helyi

Átadták a Dombóvár Közbiztonságáért és az Év Kistérségi Rendőre elismeréseket

Varga Zoltán tűzoltó főtörzsőrmester, Horváth Lajos rendőr százados Dombóvár Közbiztonságáért elismerő díjat vehetett át, valamint Somogyi Tamás rendőr főtörzsőrmester az Év Kistérségi Rendőre elismerésben részesült.

2025. Április 25. 14:56, péntek | Helyi

A Dombóváron született Franjo Vlasic horvát bán emléke előtt tisztelegtek

A horvát bán emléke előtt hajtottak főt Tolna Vármegye és Dombóvár elöljárói, és a horvát közösség kiemelt vendége Drago Horvat főkonzul.

2025. Április 24. 14:00, csütörtök | Helyi

Egy dombóvári és két pécsi drogterjesztőt fogtak el

Egy dombóvári férfi két pécsitől vette a kristályt, majd helyben és a környező településeken adta tovább.