Hírek
2011. Augusztus 01. 14:33, hétfő |
Kék hírek
Forrás: HírTV
160 embert menekítettek a tűz elől Hajdúszoboszlón
Tűz keletkezett egy hajdúszoboszlói hotel alagsorában az éjjel. A szállodából 160 embert kellett az utcára terelni, senki nem sérült meg - értesült a HavariaPress.
Hétfőre virradó éjjel keletkezett tűz a hajdúsági fürdőváros Mátyás király sétányán álló szállodában. A lángok az alagsori mosókonyhában csaptak fel, különböző ruhaanyagok égtek. A tűz nem terjedt túl a helyiségen. Az ötemeletes épületből 160 vendégnek kellett az utcára vonulnia, míg a tűzoltók megfékezték a lángokat. A tűzeset során senkinek nem esett baja, a lángok keletkezésének okát vizsgálják. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.

