Hírek
2015. Július 28. 10:23, kedd |
Helyi
Forrás: Döbrököz Televízió, fotó: Szalai Viktor
A dombóvári Liktor Dorottya lett a Döbröközi Anna-bál Szépe
Idén immár negyedik alkalommal került megrendezésre Döbrököz Község Önkormányzata által a Döbröközi Anna-bál, ahol a Döbröközi Anna-bál Szépe mellett annak udvarhölgyei is kiválasztásra kerültek.
A hölgyek értékelésében egy hattagú vidéki zsűri segédkezett, képviselve a szépségszakma különböző szakterületeit.
A tíz jelentkező hölgy közül az idei évben a dombóvári Liktor Dorottya lett a Döbröközi Anna-bál Szépe, első udvarhölgye a döbröközi Vörös Viktória, második udvarhölgye a szintén döbröközi Pataki Kamilla lett.
A jelentkezők feladata az ünnepélyes bevonulás mellett egy rövid bemutatkozás volt. Bár még ilyen jellegű feladatokat eddig nem kaptak a hölgyek, nagyon ügyesen vették valamennyien az akadályokat.

Köszönjük a hölgyeknek és a zsűri tagjainak, hogy megtisztelték rendezvényünket a győzteseknek pedig gratulálunk.
Selyem Attiláné
művelődésszervező
Fotó: Szalai Viktor
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron
Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!
2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.
2026. Április 26. 09:00, vasárnap | Helyi
Így néz ki ma a menza: kóstolóval és edukatív előadással érkezett az Eatrend Suliprogram Dombóvárra
Több mint 100 diák vett részt az Eatrend Magyarország Suliprogramján április 22-én Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikumban.

