Hírek
2021. December 11. 14:00, szombat |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
A Mikulás labdarúgó tornán jól szerepeltek a házigazdák
Nagy hagyománya van a Dombóvári József Attila Általános Iskolában a Mikulás kupának, melyet nagy gonddal szerveznek az iskola testnevelői.
Minden évben több korcsoportban mérik össze tudásukat az iskolák labdarúgó csapatai. A téli teremtorna ismét nagy izgalmakat hozott december 3-án.
Az érmeket Kiss Balázs önkormányzati képviselő és Tárnok Zoltán sportreferens adták át.
Az első korcsoportban a házigazda Dombóvári József Attila Általános Iskola csapata nyerte meg a kupát a Vásárosdombó, a Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont és a Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola csapatai előtt.
A legtöbb gólt Botos Gábor rúgta és ezzel elnyerte a gólkirályi címet. A legjobb játékos Zsigmond Alexander Erik, a legjobb kapus György Bence lett a tornán.
A második korcsoportban szintén a Dombóvári József Attila Általános Iskola csapata szerezte meg az első helyet és nyerte el a kupát, második a Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, harmadik a Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és a negyedik helyen a Vásárosdombó csapata végzett.
A gólkirály Meiszterics Áron, a legjobb játékos Várai Bence, valamint a legjobb kapus Polgár Péter lett.
A harmadik korcsoport győztese a Dombóvári József Attila Általános Iskola 2. számú csapata megelőzve a Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, a Dombóvári József Attila Általános Iskola 1. számú csapatát, illetve a Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és a Vásárosdombó csapatait.
A gólkirály Meiszterics Áron, a legjobb játékos Várai Bence, a legjobb kapus pedig Polgár Péter lett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.
2026. Április 26. 09:00, vasárnap | Helyi
Így néz ki ma a menza: kóstolóval és edukatív előadással érkezett az Eatrend Suliprogram Dombóvárra
Több mint 100 diák vett részt az Eatrend Magyarország Suliprogramján április 22-én Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikumban.
2026. Április 23. 17:11, csütörtök | Helyi
Újabb környezetszennyezés a Kaposon, pusztulnak a halak
Aki bármilyen információval rendelkezik a szennyezéssel vagy annak forrásával kapcsolatban, kérjük keresse fel a Dombóvári Városi Horgászegyesület Vezetőségét vagy a helyi rendőrkapitányságot!
2026. Április 23. 10:06, csütörtök | Helyi
Tűzeset volt egy dombóvári lakóháznál
Kigyulladt egy lakóház tetőszerkezete szerda délután Dombóváron, a Móricz Zsigmond utcában.

