Hírek
2020. Július 20. 11:36, hétfő |
Helyi
Forrás: Fekete István Kulturális Egyesület
A Nimród Vadászújság is megemlékezik Fekete Istvánról

Békés Sándor tanár, vadász és író a napokban készített interjút Bodó Imrével, a Fekete István Múzeum alapítójával.
A riportban az 50 éve elhunyt íróról, illetve a 25 éves dombóvári múzeumról kérdezte a helytörténészt. Békés Sándor kötődése Dombóvárhoz, így Fekete Istvánhoz is régi keletű. Továbbá támogatója a múzeumnak és a Fekete István Kulturális Egyesületnek is.
A cikk a Nimród Vadászújságban várhatóan szeptemberben lesz olvasható.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.
2025. Június 13. 06:34, péntek | Helyi
Szijjártó Péter: nagy csata várható az EU-s energiaügyi tanács ülésén, de a kormány nem fog engedni
2025. Június 12. 14:21, csütörtök | Helyi
Fekete István Múzeum - a hónap műtárgya
Június hónap műtárgyának Keszthelyi Jenő (1944-2022) intarziaművész, vadász, szakíró Láng Rudolf „Sólyom” tanár, vadászíróról készített képét választotta a múzeum.