Hírek
2019. Május 23. 09:03, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Ajándékokkal tért haza a fővárosból a dombóvári csapat

Az Országos Rendőr-főkapitányság idén is meghirdette a „Házhoz megyünk” elnevezésű országos vagyonvédelmi vetélkedő-sorozatát, melynek döntőjét május 17-én Budapesten bonyolították le egy dombóvári és további 19 csapat részv
A megyei megmérettetéseken és a fővárosban győztes - egy felső tagozatos diákból, egy szülőből és egy nagyszülőből álló - együttesek között ott volt a Vati Marcell, Elekesné Péter Nikolett, Németh Károlyné összeállítású alakulat is. Annak tagjai jó logikájukról, kreativitásukról és gyakorlatias gondolkodásukról tettek tanúbizonyságot.
Az ORFK Teve utcai központjában megrendezett vetélkedőn a nógrádiak voltak a legjobbak, de a dombóváriak sem szomorkodtak, hiszen ők is értékes nyereményekkel térhettek haza. A sikeresen szereplő csapatot Budapestre Tóth Szilvia főtörzszászlós, a Dombóvári Rendőrkapitányság bűnmegelőzési előadója kísérte el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:00, szombat | Helyi
Különleges fotó került elő a dombóvári Fekete István Múzeum alapítójáról
Bodó Imréről (az első sorban a harmadik), aki 65 éve kezdte meg tanulmányait Göllében, Fekete István szülőfalujában.
2025. Szeptember 12. 16:29, péntek | Helyi
95. születésnapját ünnepelte Nagy Béla bácsi
A jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester úr és Bogdán László képviselő úr köszöntötték fel.
2025. Szeptember 12. 14:48, péntek | Helyi
Pénzjutalom és serleg is járt a hagyományos oklevél mellé a naki főzőversenyen
Nakon megtartották az immár hagyományos falunapot, melynek keretében főzőversenyre is sort kerítettek a szervezők.
2025. Szeptember 12. 09:04, péntek | Helyi
Mindig számolni kell a mustgázzal a szüret idején
Az ősz a szüret és a borkészítés időszaka, amelynek jellegzetes veszélyforrása a mustgáz.