Hírek
2021. Október 18. 09:08, hétfő |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
Áramszünet miatt ma változik a rendelési idő Dombóváron a kertvárosi orvosi rendelőben

Az áramszünet miatt a Hóvirág utca 1. alatti kertvárosi rendelőben a háziorvosok (Dr. Boros Katalin és Dr. Janocskó Szilvia), valamint a házi gyermekorvos (Dr. Bátori Beáta) rendelésére délután 14–16 óráig kerül sor.
Az E.ON Dél-dunántuli Áramhálózati Zrt. közleménye szerint 2021. október 18-án (hétfőn) 9 és 14 óra között szünetelni fog az áramszolgáltatás a város több utcáját érintően, így a Hóvirág utca páratlan oldalához tartozó fogyasztási helyeken is.
Az áramszünet miatt ezen a napon a Hóvirág utca 1. alatti kertvárosi rendelőben a háziorvosok (Dr. Boros Katalin és Dr. Janocskó Szilvia), valamint a házi gyermekorvos (Dr. Bátori Beáta) rendelésére délután 14 órától 16 óráig kerül sor.
Köszönjük megértésüket!
Dombóvár Város Önkormányzata
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 09:53, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Szeptember hónap műtárgyának Papp László (1947– ) festő a göllei temető Szent Vendel kápolnájáról készült festményét választotta a múzeum.
2025. Szeptember 13. 09:00, szombat | Helyi
Különleges fotó került elő a dombóvári Fekete István Múzeum alapítójáról
Bodó Imréről (az első sorban a harmadik), aki 65 éve kezdte meg tanulmányait Göllében, Fekete István szülőfalujában.
2025. Szeptember 12. 16:29, péntek | Helyi
95. születésnapját ünnepelte Nagy Béla bácsi
A jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester úr és Bogdán László képviselő úr köszöntötték fel.
2025. Szeptember 12. 14:48, péntek | Helyi
Pénzjutalom és serleg is járt a hagyományos oklevél mellé a naki főzőversenyen
Nakon megtartották az immár hagyományos falunapot, melynek keretében főzőversenyre is sort kerítettek a szervezők.