Hírek
2014. Június 03. 13:00, kedd |
Kék hírek
Forrás: MTI
Áramütés miatt meghalt egy négyéves kislány Bakonycsernyén
Egy négyéves kislány meghalt, egy ötéves pedig súlyos sérüléseket szenvedett, amikor megfogtak egy házilag barkácsolt villanypásztort hétfő este Bakonycsernyén - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a két kislány egy családi ház udvarán játszott, amikor megfogták a kertben kihúzott drótokat, amelyekbe a tulajdonos elektromos áramot vezetett, hogy kecskéinek elkóborlását megakadályozza.
A rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés vétségének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy 23 éves bakonycsernyei férfival szemben. A gyerekek a gyanúsított családtagjai voltak.
A férfit őrizetbe vették és kezdeményezik az előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.

