Hírek
2013. Augusztus 10. 13:00, szombat |
Helyi
Forrás: dr. Kriston Vízi József
Augusztus 12-23-ig zárva tart a Helytörténeti Múzeum

A 2001-től a Dombóvári Helytörténeti Múzeumnak helyet adó, volt főszolgabírói lak szomszédságába költözött Városházának környezetalakítása megkezdődött s a nyári forróság ellenére nagy erőkkel folyik.
Jelenleg a tereprendezés a Szabadság utca Napsugár Áruháztól a volt főszolgabírói hivatal (Zeneiskola) közti szakaszon a biztonságosabb járda-szint kiegyenlítéssel folytatódik.
Ezért a Városszépítő Egyesület elnöksége úgy határozott, hogy a munkák mielőbbi befejezését elősegítendő 2013. augusztus 12. és 23. között – kényszerűen bár, de – zárva tart.
Az elszánt múzeumlátogatókat és az érdeklődőket természetesen szeretettel fogadjuk, ám továbbra is kérjük annak előzetes, legalább 3 órával előbbi jelzését elérhetőség megadásával!
(A múzeum egyéb tevékenységei ezalatt megfelelő rend szerint zajlanak; a múzeumvezető augusztus 15. és 23. között rendes évi szabadságát tölti.)
Múzeumi kapcsolat: muzeum.dombovar@gmail.com, il. dvve1984@gmail.com, valamint 20/286 79 59-es telefonszám.
Múzeumvezető: 20/910 80 66; Egyesületi elnök: 20/41 52 262.
A Múzeum Megálló – Dombóvári Vasúti Gyűjtemény kedd és csütörtöki napokon, 14 és 17 óra között továbbra is várja a látogatókat!
muzeummegallo@gmail.com, ill. 20/43 20 570 .
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 14:56, péntek | Helyi
A Dombóváron született Franjo Vlasic horvát bán emléke előtt tisztelegtek
A horvát bán emléke előtt hajtottak főt Tolna Vármegye és Dombóvár elöljárói, és a horvát közösség kiemelt vendége Drago Horvat főkonzul.
2025. Április 24. 14:00, csütörtök | Helyi
Egy dombóvári és két pécsi drogterjesztőt fogtak el
Egy dombóvári férfi két pécsitől vette a kristályt, majd helyben és a környező településeken adta tovább.
2025. Április 24. 09:39, csütörtök | Helyi
Medence vegyszerek és kiegészítők a Let's Do It Bálint Barkácsáruházban
Cím: Dombóvár, Köztársaság út 17.
2025. Április 23. 09:22, szerda | Helyi
Kérjük, segítsen megtalálni szeretett cicánkat!
Mágocsiak vagyunk, nagyon hazavárjuk.