Hírek
2019. Május 31. 16:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Autós bérletet vezet be a miskolci közlekedési társaság
Június elsejétől úgynevezett autós bérletet vezet be a Miskolci Városi Közlekedési (MVK) Zrt. azzal összefüggésben,
hogy hamarosan megkezdődik Miskolcon a déli tehermentesítő út felújítása, és az autósok várhatóan augusztus végéig kerülő útra kényszerülnek - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.
Az autós bérlet forgalmi engedéllyel használható villamosra és autóbuszra. Ára kedvezményes, annyiba kerül, mint a diákbérlet - tájékoztatott az MVK.
Az új, kedvezményes bérlettel kifejezetten a városban egyedül autózókat célozza meg Miskolc közlekedési vállalata, hogy csökkentse az autós forgalmat, és növelje a környezetbarát közösségi közlekedésben részt vevők arányát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:

