Hírek
2019. November 13. 15:00, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Az ajtót égette meg, hogy betörjön

A dombóvári rendőrök egy 47 éves helyi nőt gyanúsítanak azzal, hogy egy házba a zár kiégetésével akart betörni.
Egy dombóvári nő tett feljelentést ismeretlen tettes ellen, aki 2019. október 29-én az éjszakai órákban a közjegyzői irodaként működő lakóház udvarára a kerítésen keresztül bemászott, és a hátsó valamint az oldalsó ajtaján lévő zár kiégetésének módszerével megkísérelt bejutni az ingatlanba, azonban nem járt sikerrel.
A dombóvári rendőrök fél napon belül azonosították a bűncselekmény feltételezhető elkövetőjét, egy 47 éves helyi nőt, akit gyanúsítottként hallgattak ki lopás bűntett kísérletének elkövetése miatt. Az asszony a cselekmény elkövetését elismerte.
Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán folytatják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 21. 19:00, szombat | Helyi
Erős mezőnyben is helytálltak a Dombóvári Karatesuli versenyzői
A Shotokan karate ünnepe volt az egri Kemény Ferenc körcsarnokban.
2025. Június 20. 11:00, péntek | Helyi
Múzeumok Éjszakája Dombóváron
13 helyszínen 2025. június 21-én (szombat) 17:00 - 23:00.
2025. Június 20. 10:34, péntek | Helyi
Őrizetben a dombóvári késelő
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóságán indult ügyben kezdeményezték az 59 éves férfi letartóztatását.