Hírek
2011. Július 10. 07:25, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Az arborétumban dübörög a rock

Százharminc fellépő és 45 ezer látogató: vasárnapig tart a Malomvölgyben az immár tizenegyedik alkalommal megrendezett pécsi Rockmaraton.
Az arborétumban kialakított 63 ezer négyzetméteres területen a hazai rockélet kiválóságai mellett 16 külföldi együttes ad koncertet a keményebb zenei műfajok kedvelőinek.
A helyszínen felállított négy színpadon olyan magyar zenekarok léptek fel, mint a Tankcsapda, a Beatrice vagy a Kalapács. A fesztivál zárónapján Deák Bill Gyula, Hobo, az Ismerős Arcok és a Beatrice ad koncertet a nagyszínapdon. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.
2025. Június 14. 09:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna a Nyugat nélkül egy napig sem tudna talpon maradni
2025. Június 13. 06:36, péntek | Belföld
Agrometeorológia: folytatódik a csapadékszegény időjárás
Folytatódik a csapadékszegény időjárás, az ország túlnyomó részén tovább szárad majd a talaj és az aszály fokozódására lehet számítani - írta a HungaroMet zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.