Hírek
2021. Július 20. 11:58, kedd |
				Kék hírek				
Forrás: infovárosok/police.hu
				
				Bántalmazta, majd kukába dobta a kölyökkutyákat
 
				A rendőrök befejezték a nyomozást egy hódmezővásárhelyi férfival szemben, aki hat kutyakölyköt pusztított el Ópusztaszeren.
A rendőrségre május 19-én a délelőtt érkezett bejelentés, hogy egy ismeretlen Ópusztaszeren az egyik buszmegállónál lévő szemeteskukába, egy zacskóban, kisállatokat hagyott magukra.
A kiérkező egyenruhások a szemétgyűjtőben már öt elpusztult és egy élő kölyökkutyát találtak, rajtuk bántalmazásra utaló sérülésekkel. Az életben lévő kutyát a helyszínen átadták a tanyagondnoknak, de a gondos ellátás ellenére, rövid időn belül az is elpusztult – közölte a rendőrség.
A kisteleki rendőrök 24 órán belül azonosították a feltételezett elkövetőt, akit állatkínzás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt, gyanúsítottként kihallgattak. A férfi a bűncselekmény elkövetését elismerte.
A Kisteleki Rendőrkapitányság bűnügyi osztályának nyomozói az eljárás iratait a nyomozók a napokan megküldték vádemeléssel, az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek
Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj
2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek
Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit
Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

