Hírek
2013. Május 16. 14:47, csütörtök |
Helyi
Forrás: Döbrököz TV
Döbröközi elsősök tanulmányi versenyen

A 2012/13-as tanévben a mágocsi "Anyanyelvi játékok" címmel meghirdetett területi tanulmányi versenyen a Döbröközi Általános Iskolából hat első osztályos tanuló vett részt szép eredménnyel:
Bogyora Marcell
Deverdics Lorina
Héra Dániel
Mikolics Márk
Prógli Kíra
Turai Adrián
Felkészítő tanító: Barnáné Gömbi Erika.
A verseny 2013. május 10-én került megrendezésre.
Az első megmérettetésük sikeres eredményéhez gratulálunk!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.
2025. Június 12. 14:21, csütörtök | Helyi
Fekete István Múzeum - a hónap műtárgya
Június hónap műtárgyának Keszthelyi Jenő (1944-2022) intarziaművész, vadász, szakíró Láng Rudolf „Sólyom” tanár, vadászíróról készített képét választotta a múzeum.
2025. Június 12. 09:11, csütörtök | Helyi
Már megvásárolható az idei zsenge, zamatos és édes naki cukorborsó
Vegyék, vigyék, egyék – amíg a készlet tart! Átvétel: Naki Önkormányzatnál. Rendelés, érdeklődés: 0674-585-003