Hírek
2022. Október 10. 13:00, hétfő | Helyi
Embereket szolgálni a lehető legszebb hivatás
Immár negyven éve látnak el gondozási feladatokat a Támasz Otthonban, ebből az alkalomból ünnepségsorozatot szervezett az intézmény vezetője, Tusnovitsné Berényi Ella kollégáival.
Október 4-én az Idősek Napja és a jubileumi évforduló alkalmából Pintér Szilárd polgármester, Horváthné Gyánó Bernadett és Kovács Gabriella intézményvezetők köszöntötték az otthon lakóit és dolgozóit. A rendezvényre meghívást kapott Széll Mihályné, Dr. Kutasné dr. Bauer Margit és Fenyvesi Lászlóné az intézményt támogató Alkony-Támasz Alapítvány részéről. A visszaemlékezés és a megható szavak után Kőszegi Csaba Valér közreműködésével ért véget a program.
Október 3-án az Őszikék Idősek Klub tagjai számára szerveztek ünnepséget az Idősek Napjához kapcsolódóan. A város részéről Kerényi Zsolt alpolgármester és Kovács Gabriella intézményvezető köszöntötte a jelenlévőket.

A Tolna Megyei SZC Apáczai Csere János Technikum és Kollégium 12. a és g osztályának köszönhetően szívet melengető műsornak lehettek részesei a szépkorúak.

A műsort követően a Dombóvári Vállalkozók Egyesületének felajánlásából finom gesztenyés süteményt kínáltak a vendégeknek. Dombóvár Város Önkormányzatának ajándékait Kerényi Zsolt alpolgármester és Horváth Józsefné önkormányzati képviselő adták át.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást
2025. December 12. 12:11, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
December hónap műtárgyának Fekete István éjjeli lámpáját választottuk.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

