Hírek
2016. Május 20. 08:44, péntek |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Ételbár elől lopta el a kerékpárt Dombóváron

A rendőrök a kerékpárt visszaadták a tulajdonosának.
A Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást rendelt el lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján az elkövető 2016. április 30-án 3 óra 5 perc és 3 óra 25 perc közötti időben eltulajdonított egy dombóvári ételbár előtt leállított lezáratlan országúti kerékpárt.
A rendőrök a nyomozás eredményeként a 41 éves helyi férfit gyanúsítottként hallgatták ki lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A terhelt a bűncselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet.
A dombóvári rendőrök a kerékpárt lefoglalták, majd a tulajdonosának visszaadták.
Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 07. 10:00, szerda | Helyi
„Amerre a labda gurult, arra mentem én is.” - Buzánszky Jenő
Május 4-én volt 100 éve, hogy Buzánszky Jenő, az Aranycsapat hátvédje Újdombóváron megszületett. Ebből az alkalomból három helyszínen szerveztek megemlékezést a városban.
2025. Május 05. 16:24, hétfő | Helyi
Jelentkezz honvédelmi táborba!
Több, mint egy tábor! Kaland, kapcsolat, kihívás! Kattints az alábbi hirdetésre és jelentkezz május 15-ig!
2025. Május 01. 08:00, csütörtök | Helyi
Elismerte tettét a várongi sírrongáló
A dombóvári rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki egy 24 éves férfit, aki a várongi temetőben több síremléket is megrongált.