Hírek
2011. Október 19. 14:41, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Ezüstérmes lett Krajcsák Márk

Krajcsák Márk ezüstérmes lett az ottawai Goodlife Open 2011 elnevezésű fallabdaversenyen.
A Nemzeti Sportszövetség Sajtószolgálatának keddi tájékoztatása szerint a kétszeres Világjátékok-résztvevő játékos a döntőben már 2-0-ra is vezetett az ausztrál Zac Alexander ellen, de végül 3-2-re kikapott.
Krajcsák Márk a következő hetekben több nemzetközi versenyen is ütőt ragad, jövő héten például Spanyolországban indul. (da)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 30. 07:36, szerda | Sport
BL-selejtező - Robbie Keane: meg akarjuk nyerni a szerdai visszavágót
2025. Július 30. 07:34, szerda | Sport
Ír-magyar - Jövő pénteken indul a jegyértékesítés az első vb-selejtezőre
Jövő pénteken indul a jegyértékesítés a szeptember 6-i, dublini Írország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.
2025. Július 28. 07:57, hétfő | Sport
Belga Nagydíj - Piastri nyert és növelte az előnyét összetettben
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Belga Nagydíjat vasárnap, ezzel 16 pontra növelte az előnyét a világbajnoki pontverseny élén.
2025. Július 27. 09:10, vasárnap | Sport
Döntetlennel kezdte az idényt a címvédő Ferencváros
Vezetett, ám végül csak 1-1-es döntetlent ért el a címvédő Ferencváros szombat este az MTK otthonában a 228. örökrangadón, a labdarúgó Fizz Liga új idényének első fordulójában.