Hírek
2013. Szeptember 18. 09:03, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Férfi kézilabda BL - Győzni megy Szentpétervárra a Veszprém - ELŐZETES
Győzni megy Szentpétervárra az MKB-MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata, amely azzal a nem titkolt céllal vág neki a Bajnokok Ligája mostani kiírásának, hogy végre bekerüljön a négyes döntőbe.
A csütörtöki, közép-európai idő szerint 18 órakor kezdődő összecsapás egyértelmű esélyese a magyar bajnok. Nagy Lászlóék kerete sokkal erősebb, mint az orosz riválisé. A Szanktpetyerburg az előző BL-idényben csoportjában utolsó lett, mivel tíz meccsből csupán egyet nyert meg, és a gólkülönbsége mínusz 93 volt.
Ezzel szemben a veszprémiek tavasszal negyeddöntőt játszottak - a német Kiel állította meg őket - és azóta tovább erősödött a csapat.
Az első találkozóra 14 játékos utazik el szerdán Szentpétervárra, Carlos Ruesga kihagyja az összecsapást.
Az oroszországi túra után, a második körben már igazi rangadó vár a Veszprémre, amikor - szeptember 29-én - fogadja a német Rhein-Neckar Löwent. Ez a találkozó a csoportelsőség szempontjából is döntő lehet.
Az A csoport 1. fordulója:
csütörtök:
Szanktpetyerburg (orosz) - MKB-MVM Veszprém 18.00
Rhein-Neckar Löwen (német) - Motor Zaporizzsja (ukrán) 19.00
szombat:
Croatia Zagreb (horvát)-Celje (szlovén) 18.00
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 15:00, péntek | Sport
FIFA-világranglista - Három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen
A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet.
2026. Június 12. 07:15, péntek | Sport
Vb-2026 - Kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen
A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető.
2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport
Otthonában gyógyul Christian Eriksen
Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.

