Hírek
2013. Július 27. 08:08, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Folytatta útját a Budapesten leszállt Ryanair járat

Folytatta útját a Ryanair Milánóból Varsóba tartó járata péntek délután, miután a nap folyamán megszakította útját a budapesti Liszt Ferenc-reptéren.
A repülőteret üzemeltető Budapest Airport kommunikációs igazgatója, Hardy Mihály pénteken kora délután arról értesítette az MTI-t, hogy füstriasztás miatt megszakította útját a Ryanair Milánóból Varsóba tartó járata, és leszállt a Liszt Ferenc-repülőtéren.
A Ryanair tájékoztatása szerint a társaság Milánóból Varsóba tartó járata elővigyázatossági okokból szakította meg útját Budapesten, mert egy utas füstszagot érzett a fedélzet hátsó részében."A repülőgép normális körülmények között landolt, és az utasok rendezett körülmények között hagyták el a fedélzetet. A gépet a Ryanair egyik mérnöke átvizsgálta és - miután nem talált sem füstre, sem füstszagra utaló nyomokat - engedélyt adott a gép felszállására" - közölte a Ryanair kommunikációs igazgatója, Robin Kiely pénteken.A Ryanair sajnálatát fejezte ki az utasoknak a késedelem miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék
2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt
Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik