Hírek
2013. Szeptember 16. 10:39, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság, fotó: m24digital.com
Idős nőt akart kirabolni
Elkészült a vádemelési javaslat annak a férfinak az ügyében, aki egy
idős nőt akart kirabolni az utcán Dombóváron.
Egy idős nőtől akarta elvenni a táskáját egy fiatalember Dombóváron, az utcán, még ez év januárban. A férfi a városban kerékpározott, amikor meglátta a nőt. Odakerekezett áldozatához, majd egy rántással ki akarta venni a kezéből a táskát. A nő azonban nem hagyta, hogy elvegyék az értékeit, a rántástól ugyan térdre esett, de a táska nála maradt. A nő segítségért kiabált, a tettes pedig végül elmenekült.
A Dombóvári Rendőrkapitányság rablás bűntett kísérletének megalapozott gyanújával indított nyomozást, amelynek eredményeképpen ez év májusban elfogták a feltételezett tettest. A 20 éves vásárosdombói H. Ferenc elismerte a bűncselekmény elkövetését.
A nyomozás nemrég zárult le, az ügy iratait vádemelési javaslattal szeptember 11-én küldték meg a Dombóvári Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.
2026. Április 26. 09:00, vasárnap | Helyi
Így néz ki ma a menza: kóstolóval és edukatív előadással érkezett az Eatrend Suliprogram Dombóvárra
Több mint 100 diák vett részt az Eatrend Magyarország Suliprogramján április 22-én Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikumban.
2026. Április 23. 17:11, csütörtök | Helyi
Újabb környezetszennyezés a Kaposon, pusztulnak a halak
Aki bármilyen információval rendelkezik a szennyezéssel vagy annak forrásával kapcsolatban, kérjük keresse fel a Dombóvári Városi Horgászegyesület Vezetőségét vagy a helyi rendőrkapitányságot!
2026. Április 23. 10:06, csütörtök | Helyi
Tűzeset volt egy dombóvári lakóháznál
Kigyulladt egy lakóház tetőszerkezete szerda délután Dombóváron, a Móricz Zsigmond utcában.

