Hírek
2012. Január 17. 07:29, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Újabb üzemanyagár-emelés jön szerdától
Újra emelkednek az üzemanyagárak a hazai kutakon. A MOL döntése szerit szerdától literenként bruttó 4 és 6 forinttal emeli a 95-ös benzin, illetve a gázolaj árát.
A mostani emeléssel a benzin átlagára 426-428 forintra, a gázolajé pedig 449 forintra nő.
Múlt héten mint ismert bruttó 10-10 forinttal emelte a 95-ös benzin, illetve a gázolaj literenkénti árát a Mol, már akkor új történelmi csúcsot ért el a két üzemanyagfajta. A múlt heti emelés mögött a forint gyengülése állt. Az üzemanyagok már újév első napján a 2 százalékpontos áfa-emelés miatt is drágultak: a forgalmi adó 25-ről 27-százalékra növelése 6, illetve 7 forinttal emelte a 95-ös benzin és a gázolaj átlagárát a számítások szerint.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját

