Városlista
2025. június 19, csütörtök - Gyárfás

Hírek

2015. November 24. 10:22, kedd | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság, fotó: www.arrowwindow.com

Kabátot loptak Dombóváron

Kabátot loptak Dombóváron

Egy dombóvári nő tett feljelentést a rendőrségen, mert 2015. november 22-én hajnalban egy dombóvári áruház ajtaját ismeretlen tettesek betörték és az épületből kabátot tulajdonítottak el.

A rendőrök a nyomozás eredményeként megállapították, hogy a kabátot egy 17 és egy 18 éves dombóvári fiú lopta el.

A rendőrök a fiúkat lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság folytatja le.

Címkék: rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 18. 10:42, szerda | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata

Lehűtöttük az árakat!

2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi

Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján

A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.

2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi

Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása

Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.

2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi

Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron

Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.