Hírek
2016. Május 22. 00:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Karjában gyermekével ugrott ki egy nő egy magas házból a fővárosban
Karjában másfél éves kislányával ugrott ki egy nő egy magas házból szombaton a fővárosban - mondta Dudás-Kanyog Andrea, az ORFK ügyeletvezetője az MTI-vel.
Az ügyeletvezető elmondta: a rendőrség arról kapott értesítést, hogy két holttestet találtak a XV. kerületi Nyírpalota utcában.
A rendőrök megállapították, hogy a 35 éves nő karjában a kislánnyal ugrott ki az épület 16. szintjéről.
A BRFK életvédelmi osztálya emberölés bűntette miatt, szakértő bevonásával vizsgálja az eset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját

