Városlista
2025. december 19, péntek - Viola

Hírek

2013. Március 12. 10:30, kedd | Helyi
Forrás: Dombóvári Rendőrkapitányság, fotó: www.telegraph.co.uk

Késsel fenyegette meg a mezőőrt egy 44 éves férfi

Késsel fenyegette meg a mezőőrt egy 44 éves férfi

A Dombóvári Rendőrkapitányság eljárást folytat felfegyverkezve elkövetett közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntettének megalapozott gyanúja miatt H. Ignác 44 éves gyulaji lakos ellen.

A rendelkezésre álló adatok alapján a férfit 2013. március 11-én, egy Gyulaj és Kurd községek közötti erdőterületen felszólította a mezőőr, hogy az erdőlátogatási tilalomra tekintettel hagyja el az erdőterületet. Ekkor az elkövető kést fogott a mezőőrre, és megfenyegette, hogy amennyiben nem hagyja békén őt, intézkedik vele szemben, úgy elvágja a torkát. Ezt követően személyi sérülés okozása nélkül távozott a
helyszínről.

A dombóvári járőrök a férfit elfogták, majd előállították a Dombóvári Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki. Az eljárás szabadlábon hagyása mellett folyik.

Címkék: rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 19. 09:00, péntek | Helyi

Dombóvár díszpolgára, Fenyvesi Béla december 12-én ünnepelte 70. születésnapját

Ez alkalomból egy nappal később a művelődési ház a családdal együttműködve meglepetés programmal várta az ünnepeltet és az érdeklődő dombóváriakat.

2025. December 18. 19:00, csütörtök | Helyi

A kiváló ifjú sportolókat díjazták Dombóváron

A Sportgála rendezvény keretében ünnepélyesen átadták a Dombóvár Élsportolója elismeréseket.

2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi

Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át

A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta

2025. December 18. 11:00, csütörtök | Helyi

Fekete István nyomán Baranyában

A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság népszerű DDNP Klub előadás sorozatában ismertette december elején egyesületünk elnökségi tagja, Nagy Gábor az író Baranyához kötődő életrajzi vonatkozásait: