Városlista
2025. október 29, szerda - Nárcisz

Hírek

2011. December 30. 11:06, péntek | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Kifosztották az ékszerüzletet

Kifosztották az ékszerüzletet

Betörtek egy kisvárdai ékszerüzletbe, ahonnan 30 millió forint értékű ékszert vittek el az elkövetők – közölte a rendőrség pénteken az MTI-vel.

Hajas Zoltán, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei főkapitányság helyettes sajtószóvivője elmondta: az ékszerüzletbe csütörtök hajnalban törtek be ismeretlen tettesek, s onnan eltulajdonítottak egy széfet, amelyben mintegy 30 millió forint értékű áru volt.

Az ügyben a megyei főkapitányság bűnügyi osztálya indított nyomozást, és nagy erőkkel keresi az elkövetőket – tette hozzá a százados.

Címkék: betörés, Kisvárda, lopás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek

Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén

A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.