Hírek
2024. Június 07. 08:06, péntek | Helyi
Közgyűlést tartott a Fekete István Kulturális Egyesület
A Földi István Városi Könyvtárban tartotta meg éves közgyűlését a nagy múltú egyesület, mely az idén ünnepli fennállásának 28. évfordulóját.
Bodó Imre elnök köszöntőjében megemlékezett az elhunyt tagokról, majd az íróra emlékezett Szívek Éva Judit titkár, illetve Sátor Edéné.
Az éves beszámolót és a költségvetést elfogadta a tagság. Az idei évek tervei között felvetődött a szokásos kirándulás kérdése is. A tagság úgy döntött, hogy a bakócai Fekete István emlékhelyet keresik fel, melyet az év elején bővítettek. Így már hetedik alkalommal szegődnek Fekete István író nyomába!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 09:00, szombat | Helyi
A maximumot hozta ki magából a Dombóvári Karatesuli 10 fős csapata
Az SKDUN szervezet 2025. október 24-26. között szervezte meg legnagyobb éves versenyét, amelyen 30 ország közel 1300 indulója mérte össze tudását, ahol jelen volt a Dombóvári Karatesuli 10 fős csapata is!
2025. Október 31. 08:00, péntek | Helyi
Előzzük meg a Halottak napi tüzeket
Az elkövetkező napokban várhatóan sokan kilátogatnak a temetőkbe, többen otthon is mécseseket, gyertyákat gyújtanak. Ahhoz, hogy méltó módon emlékezhessünk meg, fontos mindent megtenni a tüzek megelőzéséért.
2025. Október 30. 11:52, csütörtök | Helyi
Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült Dr. Márky Imre
Miniszteri Elismerő Oklevelet adományozott Dr. Márky Imre, a Dombóvári Szent Lukács Kórház Sebészet Jellegű Mátrix Osztály osztályvezető főorvosa részére Dr. Pintér Sándor belügyminiszter,
2025. Október 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Emléktáblát avattak Göllén az egykori jószágigazgatónak
Október 20-án a göllei Általános Iskola és Óvoda falán a dombóvári Fekete István Kulturális Egyesület közreműködésével emléktáblát avattak Vitéz Kozáry Ferenc kerületvezető jószágigazgató, író emlékére.

