Hírek
2019. December 31. 07:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Közvetlen repülőjárat létesült Budapest és a kínai Hszian között
Hétfőtől heti két alkalommal közvetlen légi járat közlekedik a kínai Hszian tartományi főváros és Budapest között.
A kínai tartományi főváros nemzetközi repülőtere, a Xianyang International Airport hétfői bejelentése szerint hétfőtől három közvetlen járattal bővült a menetrend.
A Shanghai Airlines kínai légitársaság üzemeltetésében heti két alkalommal, hétfőnként és csütörtökönként indul repülőjárat Budapestre, aznapi visszaúttal.
A belső kínai területek északnyugati részén elterülő Senhszi tartomány fővárosa, a Pekingtől 900 kilométerre délnyugatra fekvő Hszian repülőtere az idén 19 új nemzetközi célállomással bővítette járathálózatát. A kínai város már 36 ország 88 városából érhető el közvetlen repülőjárattal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 09:00, szombat | Belföld
Kiemelten ellenőrzi a benzinkutakat a NAV
Kiemelten ellenőrzi a védett árú üzemanyagokra vonatkozó szabályok betartását a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a benzinkutakon és a telephelyeken.
2026. Március 14. 08:09, szombat | Belföld
A Mol és a Slovnaft újabb feljelentést nyújtott be a JANAF árképzési gyakorlata miatt az Európai Bizottságnál
Ismét feljelentette a horvát nyersolajszállító csővezeték üzemeltetőjét (JANAF) a Mol és a Slovnaft az Európai Bizottság Versenypolitikai Főigazgatóságánál, ezúttal \"visszaélésszerű árképzési gyakorlata\" miatt.
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről

