Hírek
2018. Május 06. 18:35, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Kriptába zuhant egy nő a gödöllői köztemetőben
Beesett egy 2,5-3 méter mély kriptába egy nő a gödöllői köztemetőben vasárnap délután, a helyi tűzoltók emelték ki, a mentők kórházba viszik - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: a nő egyelőre ismeretlen körülmények között esett a márvánnyal fedett kriptába. A helyszínre több mentőegység és mentőhelikopter érkezett, utóbbi másfél kilométerre tudott leszállni a temetőtől.
A súlyosan megsérült nőt autóval vitték a mentőhelikopterhez, amellyel kórházba szállították - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz
A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

