Hírek
2021. Március 08. 08:24, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI/MTI/Czeglédi Zsolt
Lakástűzben két ember meghalt Debrecen-Józsán
Lakástűzben két ember meghalt Debrecen józsai városrészében vasárnap este - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra elmondta: a debreceni tűzoltókat kora este riasztották a Domokos Márton kertbe, ahol egy 20 négyzetméteres házban keletkezett a tűz.
Egy embert a rendőrök vittek ki a házból, egyet a tűzoltók, de már egyiken sem tudtak segíteni, mindketten meghaltak.
A tüzet eloltották. Az MTI tudósítója helyi forrásból úgy értesült, hogy egy idősebb nő, és egy középkorú férfi a tűz áldozata.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai

