Hírek
2023. Január 28. 07:48, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Leégett egy uszoda tetőszerkezete Budapesten, a XVI. kerületben
Leégett egy uszoda tetőszerkezete Budapesten, a XVI. kerületben szombat hajnalban - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t közleményben.
A 2200 négyzetméteres uszoda tetőszerkezete 300 négyzetméteren gyulladt ki. A tűzesethez a fővárosi hivatásos és a zuglói önkéntes tűzoltók is kivonultak.
A katasztrófavédelem mobil laborja folyamatosan ellenőrzi a környéken a levegő minőségét, de veszélyes anyagkoncentrációt a mérések nem mutattak ki - ismertetik a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.

