Városlista
2025. április 26, szombat - Ervin

Hírek

2021. Május 10. 10:06, hétfő | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

Legfeljebb 3 alkalommal elvégzi a kaszálást az önkormányzat a rászorulók ingatlana előtti közterületen

Legfeljebb 3 alkalommal elvégzi a kaszálást az önkormányzat a rászorulók ingatlana előtti közterületen

A Dombóvári Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet a közterületek tisztán tartására vonatkozó kötelezettségek részbeni átvállalása céljából.

Dombóvár Város Önkormányzatának Képviselő-testülete pályázatot hirdet magánszemélyek részére az őket, mint ingatlantulajdonosokat terhelő, a közterületek tisztántartására, kaszálására vonatkozó kötelezettségek részbeni átvállalása céljából.

A pályázatot azon magánszemélyek nyújthatják be, akik:

  • orvosi szakvéleménnyel igazoltan mozgás- vagy látásfogyatékosságban szenvednek, vagy
  • 200 m2-nél nagyobb területet gondoznak, és
  • a háztartásban élő személyek mindegyike betöltötte a 65. életévet, vagy a pályázó súlyos mozgáskorlátozott és a vele együtt élő személyek mindegyike betöltötte a 65. életévet,
  • és akinek a háztartásában az egy főre jutó havi jövedelem nem haladja meg az öregségi nyugdíj mindenkori legkisebb összegének 300%-át (85.500,-Ft), egyedül élő személy esetében 400%-át (114.000,-Ft).

A pályázat 2021. május 15. napjától 2021. szeptember 30. napjáig a Dombóvári Közös Önkormányzati Hivatal Ügyfélszolgálati Irodájában (Dombóvár, Szabadság u. 18. szám) nyújtható be előzetes időpontfoglalás (74/564-564) után.

Az ügyfélfogadás rendje:

hétfő: 12.30 – 16.00
kedd: zárva
szerda: 12.30 – 16.00
csütörtök: 08.00 – 12.00
péntek: zárva

A pályázati feltételeknek megfelelő kérelmező esetén 2021. szeptember 30. napjáig legfeljebb 3 alkalommal elvégeztetjük a kaszálást az ingatlan előtti közterületen.

Letölthető:

Pályázati felhívás és nyomtatvány

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 25. 14:56, péntek | Helyi

A Dombóváron született Franjo Vlasic horvát bán emléke előtt tisztelegtek

A horvát bán emléke előtt hajtottak főt Tolna Vármegye és Dombóvár elöljárói, és a horvát közösség kiemelt vendége Drago Horvat főkonzul.

2025. Április 24. 14:00, csütörtök | Helyi

Egy dombóvári és két pécsi drogterjesztőt fogtak el

Egy dombóvári férfi két pécsitől vette a kristályt, majd helyben és a környező településeken adta tovább.

2025. Április 24. 09:39, csütörtök | Helyi

Medence vegyszerek és kiegészítők a Let's Do It Bálint Barkácsáruházban

Cím: Dombóvár, Köztársaság út 17.

2025. Április 23. 09:22, szerda | Helyi

Kérjük, segítsen megtalálni szeretett cicánkat!

Mágocsiak vagyunk, nagyon hazavárjuk.