Hírek
2015. Október 30. 10:28, péntek |
Helyi
Forrás: Dombóvár Város Önkormányzata
Lezárult a III. utcai és a Hóvirág utcai orvosi rendelők felújítása

A lakosság novemberben már a megújult rendelőkben keresheti fel háziorvosát, fogorvosát, gyermekorvosát és a védőnőket.
Dombóvár Város Önkormányzata az Új Széchenyi Terv Dél-Dunántúli Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott pályázatán 53,5 millió forint összegű támogatást kapott a DDOP-3.1.3/G-14-2014-0087 jelű, „Dombóváron a III. utcai egészségügyi intézmény fejlesztése” című pályázat megvalósítására. A projekt 2015. október 30-ával zárult.
Az újdombóvári orvosi rendelőnél megvalósult az épület energiahatékonysági korszerűsítése, (utólagos külső hőszigetelés, nyílászárók cseréje) felújítása és akadálymentesítése, de különböző orvos technikai eszközök, berendezések, informatikai és irodatechnikai eszközök beszerzésére is sor került.
A lakosság novemberben már a megújult rendelőben keresheti fel házi orvosát, fogorvosát, gyermekorvosát és a védőnőket.
Dombóvár Város Önkormányzata az Új Széchenyi Terv Dél-Dunántúli Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott pályázatán 52,5 millió forint összegű támogatást kapott a DDOP-3.1.3/G-14-2014-0134 jelű, „Dombóváron a Hóvirág utcai egészségügyi intézmény fejlesztése” című pályázat megvalósítására. A projekt 2015. október 30-ával zárult.
Dombóváron a kertvárosi orvosi rendelőnél megvalósult az épület energiahatékonysági korszerűsítése, (utólagos külső hőszigetelés, nyílászárók cseréje) felújítása és akadálymentesítése, de különböző orvos technikai eszközök, berendezések, informatikai és irodatechnikai eszközök beszerzésére is sor került.
A lakosság novemberben már a megújult rendelőben keresheti fel házi orvosát, gyermekorvosát és a védőnőt.
Köszönjük a magyar állam és az Európai Unió támogatását!
Információ:
Dombóvár Város Önkormányzata
Városgyarapító Iroda
7200 Dombóvár, Szabadság u. 18.
Tel.: 74/564-595; 74/564-579
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 14:56, péntek | Helyi
A Dombóváron született Franjo Vlasic horvát bán emléke előtt tisztelegtek
A horvát bán emléke előtt hajtottak főt Tolna Vármegye és Dombóvár elöljárói, és a horvát közösség kiemelt vendége Drago Horvat főkonzul.
2025. Április 24. 14:00, csütörtök | Helyi
Egy dombóvári és két pécsi drogterjesztőt fogtak el
Egy dombóvári férfi két pécsitől vette a kristályt, majd helyben és a környező településeken adta tovább.
2025. Április 24. 09:39, csütörtök | Helyi
Medence vegyszerek és kiegészítők a Let's Do It Bálint Barkácsáruházban
Cím: Dombóvár, Köztársaság út 17.
2025. Április 23. 09:22, szerda | Helyi
Kérjük, segítsen megtalálni szeretett cicánkat!
Mágocsiak vagyunk, nagyon hazavárjuk.