Hírek
2019. Március 22. 13:35, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: pixabay
Magyarországon fogták el az Iszlám Állam egyik magas rangú terroristáját
Az Iszlám Állam egyik magas rangú vezetőjét fogtak el a Fővárosi Nyomozó Ügyészség a Terrorelhárítási Központtal együttműködve pénteken Magyarországon - közölte az M1 Híradója.
Információk szerint a férfi 30 év körüli, szír állampolgár. A ISIS terrorszervezet katonai veresége után érkezett Magyarországra. Személyazonosságának ellenőrzésekor derítette ki a TEK, hogy a férfi a terrorszervezet emírjeként öngyilkos merényleteket szervezett és kivégzéseket irányított.
A dzsihadista terroristát pénteken délelőtt a nyírbátori menekültügyi központban kapták el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

