Hírek
2014. Szeptember 24. 13:04, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
Meghalt egy férfi, akire rádőlt egy munkagép Füzesgyarmaton
Meghalt egy 53 éves férfi, akire ráborult egy rakodógép Füzesgyarmaton.
A férfi vállalkozásának telephelyén rakodott köveket kedden, amikor a munkagép megdőlt, és a kanala maga alá temette.
Vargáné Szombati Andrea, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szerdán az MTI-nek elmondta: bűncselekmény vagy idegenkezűség gyanúja nem merült fel. A baleset körülményeit a Szeghalmi Rendőrkapitányság közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.

