Hírek
2015. Február 16. 08:12, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Soós Gyopár
Megkezdődtek a fedett pályás országos bajnokságok
Tóth Lili Anna fedett pályás egyéni csúcsot ért el.
Influenzától megtizedelt csapat érkezett Dombóvárról az Újonc és Serdülő Fedett Pályás Országos Bajnokságra.
A fiatal atléták többsége először versenyzett a SYMA Csarnokban. Tudásuknak megfelelően, szépen tejesítettek. A sor élére kívánkozik Sallai Barna 5. helye, melyet 2000 m síkfutásban ért el az újonc atléta. A Dombóvári VASE versenyzőit Fazekas Gáspár és Tarr Imre készítette fel a bajnokságra.
A MASZ a bajnoksággal egy időben nyílt versenyt is kiírt felnőttek számára. Tóth Lili Anna 1500 m-en indult. Lilinek senki nem segített az irammenésben. Az utolsó körig vezette a mezőnyt, majd két felnőtt versenyző az utolsó 200 m-en lehajrázta. Tóth Lili Anna fedett pályás egyéni csúcsot ért el. Edzője, Fazekas Gáspár elmondása szerint: erre az eredményre fel lehet építeni az idei szezont.
Az Újonc és Serdülő Fedett Pályás Országos Bajnokság legjobb eredményei:
2000 m újonc fiú
5. Sallai Barnabás (2002) 7:13,68
60 m serdülő leány, B döntő
2. Göblyös Csenge (2001) 8,32
800 m serdülő leány
9. Kovács Klaudia (2001) 2:42,18
13. Kovács Ágnes (2001) 2:52,21
Nyílt verseny:
1500 m női
3. Tóth Lili Anna (1998) 4:35,86

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 13:00, kedd | Életmód
Idén kisebb árvaszúnyograjzás várható a Balatonnál
Idén a tavalyinál jelentősen kisebb árvaszúnyograjzás várható a Balatonnál - közölte a Balatoni Limnológiai Kutatóintézet a Facebook-oldalán hétfőn.

