Hírek
2014. Június 17. 20:47, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság
Meglopták a diákot
Dombóváron 2014. április 14-én napközben egy tanműhelyben, egy diáklány szekrényben tárolt pénztárcájából ismeretlen tettes készpénzt lopott.
A sértett feljelentést tett. A nyomozás során a sértett egyik osztálytársa vált gyanússá. A 17 éves zombai lány hozzáfért a tároló szekrény kulcsához. A fiatalkorú a rendőröknek beismerte a lopást, elmondta, hogy a pénzt elköltötte. A nyomozók lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai a nyomozást június 12-én lezárták, a nyomozás iratait a Dombóvári Járási Ügyészségnek vádemelési javaslattal átadták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 18:00, péntek | Helyi
Fekete István Emléknapot rendeztek Bakócán
A helyi önkormányzat és a Bakócáért Egyesület az idén is megszervezte az immár hagyományossá vált emléknapot, amelyet Fekete István író és Piller Edith házasságkötésének időpontjához közeli szombaton tartottak meg.
2025. December 19. 09:00, péntek | Helyi
Dombóvár díszpolgára, Fenyvesi Béla december 12-én ünnepelte 70. születésnapját
Ez alkalomból egy nappal később a művelődési ház a családdal együttműködve meglepetés programmal várta az ünnepeltet és az érdeklődő dombóváriakat.
2025. December 18. 19:00, csütörtök | Helyi
A kiváló ifjú sportolókat díjazták Dombóváron
A Sportgála rendezvény keretében ünnepélyesen átadták a Dombóvár Élsportolója elismeréseket.
2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi
Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át
A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta

