Városlista
2025. október 30, csütörtök - Alfonz

Hírek

2021. Május 13. 16:40, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu/illusztráció: pixabay

Megszúrt egy ápolónőt egy beteg

Megszúrt egy ápolónőt egy beteg

A rendőrök büntetőeljárást indítottak azzal az asszonnyal szemben, aki egy miskolci kórházban megszúrta az ápolóját.

A Miskolci Rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 69 éves nővel szemben.

A gyanúsított orvosi kezelés (műtét) miatt tartózkodott az egyik miskolci kórházban. A kórház egyik ápolónője 2021. május 13-án 14 óra 15 perc körül látta el betegágyában az asszonyt, aki - amikor elfordult tőle - egy késsel megszúrta – közölte a rendőrség.
A sértettet azonnal megműtötték, aki az elsődleges adatok szerint súlyos sérülést szenvedett.

A kihallgatások és adatgyűjtések jelenleg is folyamatban vannak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld

Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország

Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját

2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat

Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.

2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld

Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség

Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.