Hírek
2021. Október 27. 08:31, szerda |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
Megtartották a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum alakuló ülését

A szakmai munkacsoport létrehozását a Dombóvári Rendőrkapitányság kezdeményezte és Dombóvár Város Önkormányzatának támogatásával, aktív közreműködésével jött létre és fog tevékenykedni a jövőben.
Megtartották a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum alakuló ülését, mely együttműködésnek, együttgondolkodásnak a célja a megelőzés mellett az aktuális problémák megoldása, kezelése lesz, amely elsősorban a drogprobléma visszaszorításában való összhang megteremtésére irányul.
A tevékenység a közösség és együttműködés, a megelőzés, a gyógyítás, rehabilitáció valamint a kínálatcsökkentés szervezeteinek és intézményeinek a munkájára fog kiterjedeni.
A szakmai munkacsoport létrehozását a Dombóvári Rendőrkapitányság kezdeményezte és Dombóvár Város Önkormányzatának támogatásával, aktív közreműködésével jött létre és fog tevékenykedni a jövőben.
Pintér Szilárd polgármester és Dr. Bognár Szilveszter rendőrkapitány is örömét fejezte ki, hogy elindul az egyeztetés és ezzel a korábban jól működő, hatékony munka folytatása veszi kezdetét.
A szervezet elnöke Dr. Németh Tímea, társelnöke Gábor Zotlán őrnagy, koordinátora dr. Szemes Ádám és titkára Tóth Szilvia rendőr főtörzszászlós. A tervek szerint negyedévente fog összegyűlni a KEF. Az oktatási intézmények, a térségi települések és egyéb szervezetek delegáltjai a bemutatkozás alkalmával célokat fogalmaztak meg, javaslatokkal is éltek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 09:11, csütörtök | Helyi
Már megvásárolható az idei zsenge, zamatos és édes naki cukorborsó
Vegyék, vigyék, egyék – amíg a készlet tart! Átvétel: Naki Önkormányzatnál. Rendelés, érdeklődés: 0674-585-003
2025. Június 12. 08:48, csütörtök | Helyi
Szúnyoggyérítést végeznek Dombóváron
Dombóvár területén földi úton történő szúnyoggyérítést végeznek. A kezelés pontos időpontja: 2025. június 13. napján, legkorábban napnyugta utáni órákban.
2025. Június 11. 10:41, szerda | Helyi
Elismerő oklevél a munkáltatónak és tanulóinak
2025 májusa több szempontból is emlékezetes marad a Rozsusa-Bau Kft. számára. A cég a szakmunkásvizsga napján oklevéllel jutalmazta végzős tanulóit.
2025. Június 10. 08:33, kedd | Helyi
Szerbiában versenyeztek a dombóvári karatésok
A Szerbiában megrendezett Nemzetközi Karate Bajnokságon 23 egyesület 270 indulója volt jelen, ahová a hazai és romániai egyesületek mellett a Dombóvári Karatesuli 6 versenyzője is meghívást kapott.