Hírek
2012. Augusztus 14. 21:45, kedd |
Helyi
Forrás: József Attila Általános Művelődési Központ
Német nyelvi tábor dombóvári látogatással fűszerezve

A József Attila ÁMK tanulói és a Bad Mergentheimi Kopernikus Reáliskola diákjai, július 9-15-ig egy közös táborozáson vettek részt Balatonfenyvesen.
A gyerekek vidám vetélkedők, sportolás, kézműves foglalkozások, projektmunkák készítése során ismerték meg egymást, együtt dolgoztak, németül beszélgettek.
Többen már jó barátságot ápolnak, hisz a tavaszi németországi nyelvgyakorlás idején együtt voltak 8 napig. Áthajóztak Badacsonyba is. A tábor végén Dombóvárra utaztak, ahol előbb az iskolát nézték meg, majd családi programokkal telt a nap.
Ezúton is köszönjük a vendéglátó szülők munkáját, mindazt, amit a vendéglátásban és a gazdag programok szervezésében az 57 gyereknek nyújtottak.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.
2025. Június 13. 06:34, péntek | Helyi
Szijjártó Péter: nagy csata várható az EU-s energiaügyi tanács ülésén, de a kormány nem fog engedni
2025. Június 12. 14:21, csütörtök | Helyi
Fekete István Múzeum - a hónap műtárgya
Június hónap műtárgyának Keszthelyi Jenő (1944-2022) intarziaművész, vadász, szakíró Láng Rudolf „Sólyom” tanár, vadászíróról készített képét választotta a múzeum.