Hírek
2016. Október 07. 08:00, péntek |
Helyi
Forrás: József Attila Általános Iskola
Német szépkiejtési verseny a József Attila Iskolában

A Bonyhádi Szépkiejtési Verseny házi fordulóját rendezte meg 2016. szeptember 26-án a József Attila Általános Iskola idegen nyelvi munkaközössége.
A verseny két korcsoportban közel húsz fővel zajlott a felsős tanulók között. A résztvevők és a díjazottak értékes jutalomban részesültek.
Eredmények.
5-6. évfolyam:
1. Savanyu Laura
2. Kovacsik Gergő
3. Nyírő Zsuzsanna
7-8. évfolyam:
1. Ollé Zsófia
2. Völgyi Dóra
3. Ábrahám Nóra
Az első három- három helyezett képviseli iskolánkat az októberben megrendezésre kerülő verseny döntőjében.
Felkészítő tanárok: Bálizs Gabriella, Bauer Attiláné, Géringné Pápay Ágnes, Glaubné Nagy Ildikó
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.
2025. Június 12. 14:21, csütörtök | Helyi
Fekete István Múzeum - a hónap műtárgya
Június hónap műtárgyának Keszthelyi Jenő (1944-2022) intarziaművész, vadász, szakíró Láng Rudolf „Sólyom” tanár, vadászíróról készített képét választotta a múzeum.
2025. Június 12. 09:11, csütörtök | Helyi
Már megvásárolható az idei zsenge, zamatos és édes naki cukorborsó
Vegyék, vigyék, egyék – amíg a készlet tart! Átvétel: Naki Önkormányzatnál. Rendelés, érdeklődés: 0674-585-003