Hírek
2014. Október 03. 14:08, péntek |
Helyi
Forrás: Dombóvári Helytörténeti Múzeum
Ön kesztyűgyári dolgozó volt?

Kérjük Önt, ha emléktárgyakkal rendelkezik, és azt kölcsönözné a Dombóvári Helytörténeti Múzeum számára, hívja a múzeum elérhetőségeit, vagy fáradjon be személyesen a múzeumba.
A Dombóvári Helytörténeti Gyűjteményben november első felében nyílik a Janus Pannonius Múzeum: 111 év - 111 kesztyű - Emlékek a kesztyűgyártás múltjából – című, a pécsi kesztyűgyártás történetét bemutató vándorkiállítása.
Szeretnénk, ha a tárlat kiegészülne a dombóvári kesztyűgyár volt dolgozóinak, bedolgozóinak a gyárhoz, a munkához a szabadidőhöz kapcsolódó emléktárgyaival, munkaeszközökkel, netán kesztyűkkel, fényképekkel egyéb relikviákkal.
Kérjük Önt, ha ilyen emléktárgyakkal rendelkezik, és azt kölcsönözné a múzeum számára, hívja a múzeum elérhetőségeit, vagy fáradjon be személyesen a múzeumba.
Várjuk jelentkezésüket, tisztelettel és köszönettel:
A Dombóvári Városszépítő és Városvédő Közhasznú Egyesület és az általa működtetett Dombóvári Helytörténeti Gyűjtemény.
DOMBÓVÁRI HELYTÖRTÉNETI GYŰJTEMÉNY
Nyitva tartás: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00
Postacím:7200 Dombóvár, Szabadság u. 16.
telefon/fax:: 74/465-715; mobil: 06-209108066
www.dombovarosvedo.hu
www.facebook.com/dombovarosvedo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 14:56, péntek | Helyi
A Dombóváron született Franjo Vlasic horvát bán emléke előtt tisztelegtek
A horvát bán emléke előtt hajtottak főt Tolna Vármegye és Dombóvár elöljárói, és a horvát közösség kiemelt vendége Drago Horvat főkonzul.
2025. Április 24. 14:00, csütörtök | Helyi
Egy dombóvári és két pécsi drogterjesztőt fogtak el
Egy dombóvári férfi két pécsitől vette a kristályt, majd helyben és a környező településeken adta tovább.
2025. Április 24. 09:39, csütörtök | Helyi
Medence vegyszerek és kiegészítők a Let's Do It Bálint Barkácsáruházban
Cím: Dombóvár, Köztársaság út 17.
2025. Április 23. 09:22, szerda | Helyi
Kérjük, segítsen megtalálni szeretett cicánkat!
Mágocsiak vagyunk, nagyon hazavárjuk.