Hírek
2025. Január 28. 08:00, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Orbán Viktor az Egyesült Arab Emírségekben tárgyal
Orbán Viktor miniszterelnök kedden kétnapos hivatalos látogatásra utazik az Egyesült Arab Emírségekbe, ahol tárgyalást folytat Mohammed bin Zájed Ál Nahján sejkkel, az Egyesült Arab Emírségek elnökével, Abu-Dzabi uralkodójával - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke hétfőn.
Magyar miniszterelnök első alkalommal tesz hivatalos látogatást az Egyesült Arab Emírségekben.
A látogatás részeként Orbán Viktor üzleti reggelin vesz részt emírségekbeli vállalatok vezetőivel.
A magyar delegációban üzletemberek is helyet kaptak az energetikában, a pénzügyekben, az informatikában, a telekommunikációban és a védelmi iparban érdekelt hazai cégek képviseletében - közölte Havasi Bertalan.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.

