Hírek
2015. Május 28. 15:51, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombóvári Belvárosi Általános Iskola
Országos nyelvÉSZ versenyen Szabó Gréta 6. lett a Belvárosiból

A Bendegúz nyelvÉSZ anyanyelvi verseny országos döntőjét 2015. május 9-én rendezték Szegeden.
Erre a versenyre az ország minden megyéjéből érkeztek gyerekek.
Büszkén mondhatjuk, hogy a 15 fős mezőnyben Szabó Gréta 2.a osztályos tanuló a 6. helyet szerezte meg (egy század ponttal lemaradt az 5. helyről).
Kiemelkedő teljesítményéért igazgatói dicséretben részesült.
Felkészítő tanítója: Királyné Oletics Szerén
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.
2025. Június 12. 14:21, csütörtök | Helyi
Fekete István Múzeum - a hónap műtárgya
Június hónap műtárgyának Keszthelyi Jenő (1944-2022) intarziaművész, vadász, szakíró Láng Rudolf „Sólyom” tanár, vadászíróról készített képét választotta a múzeum.
2025. Június 12. 09:11, csütörtök | Helyi
Már megvásárolható az idei zsenge, zamatos és édes naki cukorborsó
Vegyék, vigyék, egyék – amíg a készlet tart! Átvétel: Naki Önkormányzatnál. Rendelés, érdeklődés: 0674-585-003