Hírek
2022. Október 10. 15:10, hétfő | Helyi
Pálné Osvald Éva és Szlávecz Lilla bőr-gyöngy viseletkiegészítő szettje 1. helyezést ért el
Pálné Osvald Éva népi iparművész a „Hagyományt építünk” – II. Kortárs Népművészeti Pályázat kiállítás-megnyitójára és eredményhirdetésére volt hivatalos a szekszárdi Művészetek Házába.
Éva és alkotótársa, Szlávecz Lilla bőrműves közösen készített , bőr-gyöngy viseletkiegészítő szettükkel 1. helyezést értek el.

A kiállítás megtekinthető 2022. október 30-ig.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 13:52, szerda | Helyi
Városi megemlékezés lesz március 15-én Dombóváron
Emlékezzünk együtt a hősökre március 15-én 9.30-kor a dombóvári Szigeterdőben a Kossuth-Szoborcsoportnál. Ezt követően 10.30-kor ünnepi szentmise a Jézus Szíve Katolikus templomban.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Március 04. 16:45, szerda | Helyi
Az Őszikék Idősek Klubja szeretettel várja a dombóvári időseket
Gondolkodást serkentő foglalkozásokon, memóriát fejlesztő programokon lehet részt venni a Dombóvár, Szabadság u. 8. alatti idősek klubjában.
2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi
Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon
Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.

