Hírek
2023. Április 28. 12:46, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Péntek hajnalban több helyen süllyedt 0 fok alá a hőmérséklet
Péntek hajnalban több helyen süllyedt 0 Celsius-fok közelébe vagy az alá a hőmérséklet, a Nógrád vármegyei Zabarban kerekítve mínusz 4 fokot mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A bejegyzéshez mellékelt infografika szerint a Nógrád vármegyei Zabarban mínusz 3,8 fokot mértek; elsősorban az ország középső részén volt jellemző, hogy 0 fok alá süllyedt a hőmérséklet.
Hozzátették: a nyugat-dunántúli tájakra már megérkezett a közeledő melegfront felhőzete, emiatt ott enyhébb volt az éjszaka. Keszthely tanyakereszt állomásán 9,3 fokot mértek.
A meteorológiai szolgálat tájékoztatása szerint a következő éjszakán már nem kell légköri fagyra számítani.
Csütörtökre virradóra a leghidegebbet a Nógrád vármegyei Mihálygergén mérték, -3,1 fokot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját

