Hírek
2015. Augusztus 20. 16:58, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: József Attila Általános Iskola
Poth Petra ifjúsági EB 3. helyezést szerzett kötélugrásban
2015. július 31.–augusztus 2. között rendezték meg a németországi Idar-Oberstein-ban, a Kötélugró Európa Bajnokságot.
A nemzetközi versenyen, tizenöt ország közel hétszáz versenyzője vett részt.
A magyar színeket negyven kötélugró képviselte, az ország több egyesületéből, köztük Dombóvárról, Maklárról, Mórahalomról, Nagykanizsáról, Tatáról és Szentesről.
A versenyzők több versenyszámban és kategóriában mérték össze „tudásukat”. A versenyen több világcsúcs illetve Európa csúcs is született, külön öröm számunkra, hogy ezek mindegyike a magyar csapathoz fűződik.
A válogatott képviseletében vett részt a versenyen Poth Petra, a dombóvári József Attila Iskola tanulója illetve az iskolában működő Set Go kötélugró csapat tagja. Felkészítői, Bauer Ákos illetve Bauer Attiláné.
Eredményei:
Poth Petra: 30’ másodperces gyorsasági (12-14) ifjúsági EB 3. hely, összetett verseny 5. hely
Gratulálunk!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 13:00, kedd | Életmód
Idén kisebb árvaszúnyograjzás várható a Balatonnál
Idén a tavalyinál jelentősen kisebb árvaszúnyograjzás várható a Balatonnál - közölte a Balatoni Limnológiai Kutatóintézet a Facebook-oldalán hétfőn.

