Hírek
2013. November 06. 11:21, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Rablás a szekszárdi Hunyadi utcai patikában
Kirabolt egy szekszárdi gyógyszertárat kedden egy férfi, aki késsel fenyegette meg az alkalmazottakat és elvitte a bevételt – tájékoztatta szerdán Steinbach Zsolt, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
A rablás a szekszárdi Hunyadi utcai patikában történt kedden este háromnegyed 6 körül.
Az elkövető 20-30 év körüli, vékony testalkatú, nagyjából 180 cm magas, sötét, overall jellegű ruhát, fekete maszkot és fekete kesztyűt viselt.
A rendőrség kéri, hogy aki a helyszínen, vagy annak környékén az adott időben valami gyanúsat észlelt, a bűncselekménnyel összefüggésben bármilyen információval rendelkezik, illetve a grafikán szereplő férfit felismeri, jelentkezzen a Szekszárdi Rendőrkapitányságon (Szekszárd, Várköz u. 4.), illetve hívja a 74/501-100-as telefon 3621-es mellékét, vagy a 107-es, 112-es segélyhívót.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 11. 20:26, csütörtök | Helyi
A Kapos kórus idén is szeretettel vár mindenkit karácsonyi hangversenyére Dombóváron
2025. December 11. 10:00, csütörtök | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció indul dec. 12-től Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 10. 16:00, szerda | Helyi
Újabb dílereket buktattak le bonyhádi nyomozók - videó a cikkben
Egyházaskozáron igazoltatták egyiküket, azóta a bíróság mindkettőjüket letartóztatta.

