Hírek
2017. Március 13. 08:40, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Rakodás közben kigyulladt egy kamion, majdnem leégett az áruház is
Egy áruháznál, rakodás közben gyulladt ki egy kamion vezetőfülkéje Tamásiban vasárnap hajnalban.
A lángok az élelmiszerrakományra is átterjedtek és az áruházat is veszélyeztették, még annak tűzjelzője is bejelzett.
A tüzet az elsőként kiérkező tamási önkormányzati tűzoltók körülhatárolták, amivel megakadályozták a lángok épületre való átterjedését. A káreset felszámolásának irányítását az időközben kiérkező katasztrófavédelmi műveleti szolgálat vette át.
A lángok megfékezésében a dombóvári és siófoki hivatásos tűzoltók is részt vettek.
A kaion sofőrje éppet az árut rakodta, amikor a lángok felcsaptak, így nem sérült meg a tűzben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 13:52, szerda | Helyi
Városi megemlékezés lesz március 15-én Dombóváron
Emlékezzünk együtt a hősökre március 15-én 9.30-kor a dombóvári Szigeterdőben a Kossuth-Szoborcsoportnál. Ezt követően 10.30-kor ünnepi szentmise a Jézus Szíve Katolikus templomban.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Március 04. 16:45, szerda | Helyi
Az Őszikék Idősek Klubja szeretettel várja a dombóvári időseket
Gondolkodást serkentő foglalkozásokon, memóriát fejlesztő programokon lehet részt venni a Dombóvár, Szabadság u. 8. alatti idősek klubjában.
2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi
Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon
Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.

