Hírek
2022. November 19. 19:11, szombat |
Belföld
Forrás: Police.hu
Rendőrautó kamerája vette fel, ahogy a tilosban előző autós az árokba borul
Csak a szerencsén múlt, hogy nem végződött sérüléssel az a baleset, amit a 6-os főúton Tolna térségében rögzítettek a rendőrautók kamerái, amikor egy türelmetlen sofőr a kanyarodó sávban, majd a forgalomtól elzárt területen előzött egyszerre több kocsit, de megcsúszott a nedves úton, és oldalára borult.
Az elmúlt időszakban több baleset történt amiatt Tolna megye útjain, mert az autósok nem az út- és látási viszonyoknak megfelelően közlekedtek, vagy éppen egy szabálytalan előzést követően csúsztak meg az úton, és borultak fel.
Az egyik legsokkolóbb baleset november 17-én délután történt, amikor egy szabálytalanul előző autós manőverét rögzítették az előzött rendőrautók kamerái. A kocsit vezető férfi karcolások nélkül megúszta a balesetet, de csak a szerencsén múlt, hogy nem lett komolyabb a baj.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne

