Hírek
2020. Február 11. 08:39, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Rengeteg beavatkozás az erős szél miatt
A legtöbb, hét hívást a dombóvári hivatásos tűzoltók kapták Tolna megyében.
A szélvihar Tolna megyét sem kíméli, a megye tűzoltó egységeit számos esethez riasztották hétfőn.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat által előrejelzett szélvihar Tolna megyét is elérte hétfőn, ami miatt számos esetben riasztották tűzoltó egységeinket.
A legtöbb, hét hívást a dombóvári hivatásos tűzoltók kapták, a tamási önkormányzatiak három, a szekszárdi hivatásosok kettő, a tolnai és bátaszéki önkormányzati, valamint a bonyhádi hivatásos egységek egy-egy alkalommal vonultak. A tűzoltók elsősorban gyalogosokat, forgalmat veszélyeztető, kidőlt vagy megdőlt fák, letört faágak eltávolítását, megbontott tetőszerkezetek biztonságossá tételét végezték.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat nemrég visszavonta a korábban erős szél veszélye miatt kiadott másodfokú riasztást, így Magyarország területén jelenleg nincs érvényben másodfokú (narancssárga) riasztás. A meteorológiai riasztásokról az alábbi oldalon tájékozódhatnak: http://www.met.hu/idojaras/veszelyjelzes/riasztas/
A fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 16:49, kedd | Helyi
Figyelem! Útlezárás lesz kedd este Kaposszekcsőn!
ÚTLEZÁRÁSRA KELL SZÁMÍTANI MA ESTE JÚLIUS 28-án, várhatóan 21:30 óra és 24:00 óra közötti időben a 611-es főúton.
2026. Július 28. 09:39, kedd | Helyi
A hétvégén minden nap történt közlekedési baleset Dombóváron
2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi
A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!

